Lustra w ramach


Lustra w ramie

Lustro to nieodzowny element, każdego mieszkania. Te osadzone w ramie dekoracyjnej, mogą dodatkowo podkreślać styl twojej aranżacji. Rodzaj wykończenia w postaci obramowania sprawdzi się tak naprawdę w każdym designie - wystarczy je tylko odpowiednio dobrać. W tej kategorii oferujemy Państwu rozwiązania zarówno dla łazienek ale także gabinetów czy przedpokoju. W każdym z wymienionych pomieszczeń lustro wiszące optycznie powiększy jego przestrzeń i nada mu elegancji.

Jeżeli straciłeś już masę czasu na szukanie lustra, które będzie spełniać wszystkie twoje oczekiwania w końcu trafiłeś w odpowiednie miejsce!

W sklepie lustraledowe.pl znajdziesz rozwiązania dopasowane specjalnie dla twojego wnętrza. Szereg najpopularniejszych rozmiarów, ułatwi Ci wybór a aż 32 unikatowe ramy pozwolą Ci wykończyć twój pokój w unikatowy sposób.

Każde lustro możesz dowolnie konfigurować i wzbogacać o szlifowane lub fazowane wykończenia krawędzi.

Oferujemy także nowoczesne dodatki takie jak:

  • włącznik dotykowy z wyborem trybu oświetlenia,
  • oświetlenie LED w wybranym kolorze lub oferujące pełną gamę barw RGB,
  • stację pogodową,
  • cyfrowy zegarek,
  • grawer a także wiele innych.

Wszystkie funkcję mogą znaleźć się na tafli twojego zwierciadła!

Jeżeli w konfiguratorze nie znalazłeś odpowiedniego rozmiaru lub szukasz sprecyzowanego rodzaju ramy - napisz do nas.

Podejmujemy się każdego wyzwania!

Niezwykle ciekawa propozycja luster w ramie dla najbardziej wymagających. Oferujemy Lustra w ramie na wymiar z doświetleniem LED AMBILIGHT w dowolnie wybranym modelu, kolorze i wzorze. Zajmujemy się produkcją luster na każdy wymiar, lustra nowoczesne, stylowe, uniwersalne ramy dopasowane do każdego wnętrza.Dodatkowo wzbogacamy nasze lustra o doświetlenie ledowe dzięki czemu uzyskujemy delikatną poświatę za wiszącym lustrem. 

Lustro w ramie dekoracyjne ozdobne LED