60x45


Lustra na wymiar podświetlane do łazienki i nie tylko. Nowoczesne oświetlenie Twojego wnętra w mniejszym rozmiarze 60x45c.. Lustra łazienkowe, lustra diodowe, lustro do salonu, lustra wiszące pionowo lub poziomo - nowość na rynku. Sterowanie pilotem RGB - zmienna kolorystyka światła LED.

Jeśli chcesz unowocześnić swoją łazienkę i dodać jej charakteru, postaw na modny dodatek w postaci lustra łazienkowego z oświetleniem LED. Łazienki z racji swej użyteczności trudno jest modernizować. Praktyczny charakter pomieszczenia podkreślić można niewielką ilością wyposażenia, które wpisywałoby się w panujące w danym momencie trendy. Jednak lustra łazienkowe spełniają wymogi zarówno praktyczności, jak i estetyki. Okrągłe, kwadratowe, prostokątne lustra, każdy kształt może mieć znaczenie. Czy wybrać duży, czy mały egzemplarz?

Nie bez znaczenia jest również fakt, że lustra z oświetleniem LED sprawdzają się nie tylko jako powiększające przestrzeń wyposażenie łazienek. Z pewnością wpasują się również w nowoczesne hole lub przedpokoje. Bogaty wybór kolorów ram oraz koloru samego oświetlenia z pewnością wyzwoli kreatywność, która pomoże dopasować je do nieoczywistego pomieszczenia w domu. Miejsca użyteczności publicznej, takie jak galerie handlowe, biura i sklepy z pewnością także skorzystają z oferty na lustra z oświetleniem.