Lustra okrągłe LED szlifowane


Lustra okrągłe LED

Lustra okrągłe podświetlane idealnie pasują nie tylko do łazienki. Oświetlenie led podświetla lustro łazienkowe od tyłu. Tafla o grubości 4mm z wbudowanym dotykowym włącznikiem. Krawędzie szlifowane po obwodzie. Lustro LED szczególnie zalecane aby dodatkowo podświetlić prostokątne wnętrza. Darmowa dostawa ubezpieczonym transportem.

Lustra okrągłe LED to bogata oferta producenta LustraLedowe.pl. Możliwość wykonania okrągłego lustra z podświetleniem LED o średnicy 40 - 120cm. Oświetlenie ledem to duże oszczędności energetyczne. Okrągłe lustro łazienkowe z możliwością zastosowania lusterka powiększającego, kinkietu doświetlającego. Okrągłe lustro łazienkowe to oświetlenie w różnych barwach. Możesz podświetlić kolorem biały zimny, ciepły lub neutralny. Krawędź polerowana z opcją dotykowego przełącznika z funkcją jaśniej, ciemniej, włącz, wyłącz.

Tafla AGC najwyższej jakości może podświetlić salon, łazienkę korytarz lub dowolne wnętrze. Nowoczesny system lustra LED z wbudowanym podświetleniem lustra od tyłu. 

Jak podłączyć lustro LED?

Podłączenie lustra ledowego jest niezwykle proste i nie wymaga skomplikowanych czynności. Każdy model z naszej oferty wyposażony jest w dodatkowy zasilacz który wykorzystujemy według uznania. Domyślnym sposobem zasilenia jest złączka 12V. W przypadku konieczności zasilenia 230V korzystamy z dołączonego zasilacza który umieszczamy za lustrem.  Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem jest wyprowadzenie przewodu z kostką tuż za lustrem, ok 15cm od górnej krawędzi. Nie zmienia to faktu, że to właśnie modele oferowane w naszym sklepie będą przyciągały uwagę, dzięki zastosowania ultra cienkich zasilaczy które z powodzeniem mieszczą się w przygotowanej przestrzeni za lustrem. Wybierz odpowiedni wymiar lustra i ciesz się dodatkowym doświetleniem łazienki oraz niesamowitym designem!

Lustra łazienkowe LED – jakie wybrać?

W tej kategorii wybój jest prosty. Lustro okrągłe o dowolnej średnicy dopasowanej do możliwości Twojego wnętrza. Wybierając lustra łazienkowe z oświetleniem nie musisz obawiać się, że zamontowane w nich diody LED ulegną szybkiemu uszkodzeniu. Nowoczesne technologie sprawiają, że mogą one działać nawet do kilkudziesięciu tysięcy godzin, dzięki czemu nasze lustro podświetlane może służyć Ci przez wiele lat. W zależności od wyboru modelu diody mogą być rozmieszczone po wszystkich bokach lustra lub tylko na górnej krawędzi, czy też tylko na bocznych krawędziach. Jak wybrać odpowiednie lustro led okrągłe?

Przede wszystkim powinno ono być dobrze podświetlone, dzięki czemu będzie ułatwiało wykonywanie codziennych czynności higienicznych. Aranżując łazienkę warto zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt, który z pewnością docenią nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Dobrze doświetlone lustra do łazienki z naszej oferty sprawiają, że korzystanie z tego pomieszczenia staje się zdecydowanie łatwiejsze. Obecnie mamy szeroki wybór luster z oświetleniem LED, które świetnie wpisują się w nowoczesne oraz klasyczne i designerskie aranżacje łazienek. Ponadto możesz wybrać spośród wielu rozmiarów oraz kształtów, a w przypadku, gdy nie znajdziesz odpowiedniego modelu, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my wykonamy dla Ciebie lustro podświetlane LED na wymiar!

Jak pakowane są nasze lustra okrągłe LED?

Lustra okrągłe to ciekawy produkt do transportu. Prostokątne opakowanie nie naraża uszkodzeń narożników. Dodatkowe przekładki z profili styropianowych zabezpieczają taflę lustra przez uszkodzeniem. Podsumowując: W taki sposób, aby bezpiecznie i w całości dotarło to każdego klienta.

Lustro okrągłe 60 cm, lustro okrągłe 80 cm, a może lustro okrągłe 120 cm?

Z doświadczenia wiemy, że większe lustra optycznie powiększą każde wnętrze. Lustro okrągłe o średnicy 80cm to najlepszy wybór praktycznie do każdego wnętrza. Nowoczesne lustra wraz z oświetleniem dostępne są w naszej ofercie w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać odpowiedni model do swojej łazienki. Nie ma wymiaru, który potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, a my stworzymy lustro specjalnie dla Ciebie i pod Twoje indywidualne potrzeby!