100x70


Lustra ledowe z oświetleniem pozwalają osiągnąć efektowny wygląd, ale przede wszystkim wykazują wysoką funkcjonalność. Najczęściej wybierane są do łazienek nowoczesnych, ale coraz częściej pojawiają się też w otoczeniu klasycznym i tradycyjnym. 

Lustra do łazienki z oświetleniem to wygodne rozwiązanie, które pozwala uniknąć montowania dodatkowego oświetlenia w łazience np. w postaci kinkietów. Moc wbudowanego światła świetnie sprawdza się podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak robienie makijażu czy golenie. 

Lustra z oświetleniem LED występują w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów. Ich atutem jest również możliwość zamówienie na wymiar. Dzięki ich wszechstronności i łatwości dopasowania do reszty wyposażenia, chętnie wykorzystywane są także w innych pomieszczeniach np. sypialniach czy salonach, a także montowane są we wnętrzach hotelowych.

Warto zwrócić uwagę na rozwiązanie, jakim jest lustro 3D z efektem głębi. Poczucie trójwymiarowości daje niesamowity efekt i dodatkowo optycznie powiększa pomieszczenie.

Piekne lustra ledowe mogą być idealną ozdobą, z powodzeniem wypełnią monotonne powierzchnie ścian, korytarzy, salonów. Lustra łazienkowe stanowią niezbędny element wyposażenia jednocześnie ozdabiając przestrzeń. Lustra do salonu są dopełnieniem ich modnego wystroju, ale także ukoronowaniem całego projektu.