90 cm


Lustra ledowe 90cm

Lustra LED 90 cm naszej produkcji łączą w sobie funkcje użytkowe z bardzo efektownym designem. Najczęściej kojarzone jako element nowoczesnych łazienek, doskonale nadają się także do innych wnętrz, zarówno minimalistycznych, nowoczesnych, jak i tradycyjnych i eleganckich. Lustra wyposażone w szereg niezbędnych dodatków. Lustro może podświetlać nie tylko powierzchnię, na której zostaje powieszone, ale również całe pomieszczenie. Wbudowane podświetlenie LED 90cm to dodatkowa funkcja Ambiente z możliwością zmiany koloru podświetlenia LED.

Gdzie sprawdzą się lustra 90 cm z oświetleniem LED?

Oferowane w naszym sklepie lustra okrągłe z podświetleniem LED świetnie sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, a w szczególności w niedużych łazienkach, gdzie istotne jest ich optyczne powiększenie. Przy ich pomocy można bardzo skutecznie wywołać efekt głębi, a zmienne barwy oświetlenia LED pozwolą stworzyć klimat prawdziwego SPA. Lustra łazienkowe odbijają dekoracje oraz inne przedmioty znajdujące się naprzeciwko nich, dlatego świetnym pomysłem może okazać się położenie fototapety na przeciwległej ścianie. Zwierciadła z naszego sklepu łączą w sobie elementy lustra i oświetlenia, co wpływa także na oszczędność środków, gdyż wystarczy kupić tylko jeden produkt.

Lustro LED łazienkowe 90 cm

Lustra łazienkowe, które są podświetlane LED cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Rozproszone światło znajdujące się tuż za taflą szkła sprawia, że nie powoduje ono cieni, które mogłyby przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności pielęgnacyjnych. Dzięki nim można uzyskać również nastrojowe oświetlenie podczas relaksacyjnej kąpieli. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli luster podświetlanych. Poza okrągłymi dostępne są także w kształcie prostokąta i kwadratu. Ponadto dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy specjalny konfigurator, który umożliwia stworzenie lustra z oświetleniem na wymiar.

Lustro łazienkowe podświetlane LED

Oferowane w naszym sklepie lustra podświetlane LED 90cm to produkty najwyższej jakości, cechujące się nienagannym wykonaniem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wiemy, jak istotne jest to, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego też praktycznie wszystkie modele wyposażone są w diody LED o zmiennej barwie. Zintegrowany włącznik światła oraz panel dotykowy znacząco ułatwiają korzystanie z lustra, a dodatkowy zegar, czy stacja pogodowa dostarczają istotnych informacji. Dzięki niepowtarzalnemu designowi, który jest uniwersalny, lustra LED okrągłe idealnie wkomponują się w aranżację każdej łazienki.

Lustro okrągłe podświetlane LED w różnych barwach

Kupując u nas okrągłe lustro LED masz gwarancję najwyższej jego jakości. Wszystkie zamówienia obsługujemy i realizujemy w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu już tego samego dnia wyślemy do Ciebie towar. Każde lustro charakteryzuje się również tym, że może ono stanowić także wystrój innych wnętrz, jak na przykład przedpokoju. W innych kategoriach znajdziesz również większe i mniejsze modele luster, które dostępne są w wymiarach 70 cm, 40 cm, a nawet 120 cm. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego!