Lustra prostokątne klasyczne


Prezentujemy w tej kategorii lustra ledowe z podświetlanym wzorem. Do wyboru oferujemy 24 wzory ramowe. Lustra podświetlane technologią LEDOWĄ z możliwością zmiany koloru świecenia. Sterowanie z pilota.

Lustra do łazienki to jeden z najważniejszych dodatków. Gwarantują nie tylko komfort użytkownika, ale także doskonale wpływają na estetykę wnętrza. Sprawiają, że łazienka wydaje się optycznie większa. Dobrze dopasowane lustro do łazienki z oświetleniem pomoże w wykonywaniu codziennych czynności i uczyni je prostszymi. Natomiast jeśli lustro zostanie źle dobrane - może zmniejszać łazienkę, lub odbijać światło w nieprawidłowy sposób. 

Lustro  łazienkowe z podświetleniem to najlepszy wybór, jeśli nie ma projektu wnętrz. Likwiduje ono konieczność doboru dodatkowego oświetlenia, co zawsze wiąże się z możliwością wyboru nieodpowiednich opraw. Lustra łazienkowe ledowe mają już wbudowany pasek LED, który zapewnia równomierne rozproszenie światła i odpowiednie doświetlenie całej powierzchni tafli. Barwa i natężenie tego światła może być wybrana spośród wielu opcji, jakie zapewnia producent luster. Wybrać można także wielkość szkła.   

Takie lustro doskonale nadaje się jako dodatek do wyposażenia łazienki, ale też dobrze sprawdzi się w innych pomieszczeniach. Lustro ozdobne zawieszone w holu nad komodą lub toaletką, rozświetli to zwykle ciemne wnętrze i pozwoli dobrze przyjrzeć się sobie przed wyjściem z domu. Dzięki możliwości wyboru rozmiaru lustra, możliwość jego dopasowania do pomieszczenia jest naprawdę duża. 

Wszystkie prezentowane modele wykonujemy na wymiar pod klienta.