55x40


Lustra ledowe podświetlane. Lustro do łazienki, lustro do salonu w niewielkim rozmiarze 55x40cm - uniwersalne zastosowanie. Sterowanie pilotem - zmienna kolorystyka światła LED. Lustra z głębią 3d LED, lustra z grawerem, reklamy ledowe, lustra na wymiar.

Jeśli masz dość reagowania na słabe światło w łazience i notoryczne próby poprawy makijażu, z pewnością w Twojej łazience powinno znaleźć się modne lustro z oświetleniem LED. Wybór odpowiedniego produktu wśród szerokiej gamy wzorów, wielkości oraz kształtów nie musi przysparzać problemu.

W tej kategorii oferujemy lustra z oświetleniem LED w rozmiarze 55x40cm wpasowujące się w nowoczesne trendy, zarówno mające eklektyczny, jak i minimalistyczny charakter. Podświetlane lustra nie tylko poprawią Twój komfort użytkowania ich w łazience, ale staną się modernistycznym dodatkiem, które pozazdrości niejedna koleżanka.

Od teraz makijaż stanie się codziennym i przyjemnym rytuałem, a nie tylko koniecznością. Design luster z oświetleniem LED oraz uniwersalny charakter z pewnością plasuje te przedmioty na szczycie listy najbardziej pożądanych dodatków do łazienek. Mowa tutaj zarówno o łazienkach prywatnych, jak i tych np. w galeriach handlowych. Bogata oferta z konkurencyjnymi cenami sprawi, że bez wahania postawią Państwo na ten artykuł, a łazienka zyska nowy blask, tak samo jak właścicielka.