Lustra 3D


Lustra z podświetleniem LED i efektem 3D

Szukasz innowacji dla twojej łazienki, biura lub przedpokoju? Nudzą Cię standardowe i sztampowe rozwiązania? Lubisz nowoczesny, odważny design i chcesz się wyróżnić? Zwierciadło 3D z efektem głębi i dekoracyjnym oświetlaniem LED jest stworzone dla Ciebie!

Dzięki zastosowaniu wypracowanej technologii lustro o niewielkiej grubości sprawia optyczne wrażenie głębokiego na ok 120 cm tunelu z efektowym oświetleniem LED. Jeśli nie możesz zdecydować się na jeden konkretny kolor diod LED wybierz wersję RGB, pozwoli Ci to na dopasowanie oświetlenia i kreowanie odpowiedniego do sytuacji klimatu w twoim pomieszczeniu!

Dodatkowo lustro możesz skonfigurować o zegar z funkcją daty oraz godziny, który może być wyświetlany jednocześnie z efektem 3D LED - twoja aranżacja nabierze praktycznego charakteru. Montaż ramy możliwy jest zarówno w pionie jak i w poziomie a także bez problemu wkleisz ją między płytki, dlatego to nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezelżenie od jego przeznaczenia.

Oferujemy tafle w wielu rozmiarach - jednak, jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię wymiaru zwierciadła - napisz do nas, przygotujemy je specjalnie dla Ciebie!

Zachęcamy do przejrzenia innych kategorii, w których znajdziesz sprawdzone rozwiązania dla nowoczesnych i stylowych aranżacji.
W razie potrzeby pomożemy dobrać odpowiedni rozmiar i kształt, który sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu - dołącz do setek zadowolonych klientów!

Dział zamówień i sprzedaży:

e-mail: biuro@lustraledowe.pl

czat On-line na stronie sklepu

Lustra z głębią 3D LED to najbardziej popularna kategoria luster z oświetleniem ledowym. Do wyboru oferujemy 24 kolory świecenia. Lustra podświetlane technologią RGB z możliwością sterowania z poziomu dedykowanego pilota.

Wszystkie prezentowane modele wykonujemy na wymiar pod klienta.

Lustra 3D doskonale nadają się do łazienki, toalety, salonu, sypialni, hotelu lub restauracji. Lustra z tej kategorii stanowią nowoczesny dizajn który jest nieodzownym, obowiązkowym elementem wystroju każdego wnętrza. 

Zainteresowany, zaciekawiony? Przejrzyj naszą bogatą  ofertę i wybierz lustro dla Twojego wnętrza!