80x70


Lustra do łazienki z oświetleniem. Nowoczesne oświetlenie Twojego wnętra. Lustra naszej produkcji łazienkowe,lustra diodowe, lustro do salonu, lustra wiszące pionowo lub poziomo - nowość na rynku. Sterowanie pilotem RGB - zmienna kolorystyka światła LED. Lustra z greckim oświetleniem ramowym. Dodatkowo zmienna kolorystyka i eleganckie szlifowanie krawędziowe. Lustro dopasowane do nowoczesnych wnętrz. 

Podczas planowania zakupów wyposażenia domu jedną z ważniejszych decyzji jest wybór lustra do łazienki.

Lustro pełni w łazience przede wszystkim funkcję użytkową, ale może być ono również elementem podkreślającym stylizację wnętrza, a także powiększyć optycznie pomieszczenie.

Lustra z podświetleniem ledowym łączą w sobie funkcje użytkowe z bardzo efektownym designem. Najczęściej kojarzone są one z nowoczesnymi wnętrzami, ale doskonale nadają się również do pomieszczeń urządzonych w tradycyjnym, eleganckim i minimalistycznym stylu.  

Lustro ozdobne będzie doskonałym dopełnieniem oryginalnych łazienkowych stylizacji.

Lustra łazienkowe ledowe z łatwością można dopasować do swojego wnętrza. Są one tworzone na dokładny wymiar, z możliwością wyboru ulubionego wzoru i barwy światła.

Producent luster zapewnia doskonałe oświetlenie, a ponadto oszczędność energii oraz perfekcyjny design. Lustra łazienkowe z oświetleniem produkowane są z komponentów najwyższej jakości, z ogromną dbałością o detale.