110 cm


Lustra ledowe 110cm

Każda łazienka składa się z kilku podstawowych elementów, których po prostu nie może w niej zabraknąć. Jednym z tych najbardziej niezbędnych jest lustro łazienkowe, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne zabiegi pielęgnacyjne. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, które cechują się nie tylko konkurencyjną ceną, ale także najwyższą jakością wykonania. Dzięki nim możesz stworzyć unikalną aranżację wnętrza, która będzie nawiązywać do salonów SPA. Sprawdź, jakie lustra okrągłe podświetlane LED przygotowaliśmy dla Ciebie!

Lustra łazienkowe z podświetleniem LED 110cm

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wyposażenia łazienki, w którym bez wątpienia główną rolę odgrywają lustra LED 110 cm. Wszystkie produkty cechują się uniwersalnością dzięki swojemu niepowtarzalnemu designowi. Odpowiednio rozmieszczone diody LED sprawiają, że światło jest rozproszone, nie powoduje efektu cienia, a na dodatek bardzo dobrze oświetla twarz. Okrągły kształt i nowoczesna stylistyka gwarantują, że zwierciadła znajdą swoje zastosowanie nie tylko w łazience, ale także i w przedpokoju lub nad toaletką. W naszej ofercie znajdziesz także lustra podświetlane w innych kształtach - prostokątnym i kwadratowym. Ponadto przygotowaliśmy specjalny konfigurator, który umożliwia stworzenie wymarzonego lustra, dopasowanego do Twoich indywidualnych preferencji i wymagań.

Okrągłe lustra łazienkowe z oświetleniem LED

Okrągłe lustra łazienkowe podświetlane diodami LED to absolutny hit ostatnich lat. Dzięki swojej funkcjonalności oraz designowi każdy z naszych Klientów chce takie posiadać we własnym domu. Jako renomowany sklep, który prosperuje na rynku od wielu lat, możemy zagwarantować, że podświetlane lustra LED z naszego asortymentu to produkty najwyższej jakości. Ponadto są one dostępne w konkurencyjnych cenach, a dla stałych Klientów mamy przygotowane specjalne rabaty. Chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich osób stale poszerzamy swój asortyment oraz zapewniamy jego stałą dostępność. Jeśli chcesz stworzyć unikalną aranżację w swojej łazience, to lustro okrągłe z podświetleniem LED będzie idealnym wyborem! Możesz mieć także pewność, ze zamówienie dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie, ponieważ odpowiednio zabezpieczamy taflę lustra przed wszelkimi wstrząsami.

Lustra ledowe do łazienki i ich zalety

Co wyróżnia lustra z oświetleniem LED z naszej oferty? Przede wszystkim nie musisz do nich kupować dodatkowych lamp, ponieważ umieszczone z tyłu tafli szkła diody emitują światło o różnym natężeniu i barwie, którymi możesz samodzielnie sterować. Ponadto rozproszone światło nie powoduje efektu cieni, co jest bardzo ważne w trakcie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, ani też nie rażą w oczy w trakcie robienia makijażu. Oznacza to, że w lustra do łazienki mają wbudowane panele zadaniowe, co znacząco podnosi komfort wykonywania zabiegów kosmetycznych. Co jeszcze sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe? Nowoczesny lustra charakteryzują się designem, który wkomponuje się idealnie w każdą aranżację, zarówno klasyczną, jak i glamour, czy też retro. Ponadto są one łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ większość z nich pozbawiona jest dekoracyjnych ram i dodatkowych elementów, dlatego też zdecydowanie prościej jest pozbyć się wszelkich smug na szkle.